Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

W czwartek o godzinie 12:27 na Punk Alarmowy JRG 12 wpłynęło zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w okolicy cmentarza w Wawrze. Do działań zostały zadysponowane GBA-Rt i SLRR z JRG 12. W zgłoszeniu była zawarta informacja o poszkodowanej osobie, która znajduje się wewnątrz wraku.

Po przybyciu na miejsce wypadku Kierujący Działaniami Ratowniczymi potwierdził treść zgłoszenia. Auto osobowe zjechało z drogi i z dużą siłą uderzyło w betonowy płot. Kierujący pojazdem, który doznał ogólnych obrażeń wskutek zderzenia pozostawał za kierownicą. Ratownicy wykonali dostęp do poszkodowanego przy pomocy sprzętu burzącego, następnie udzielili mężczyźnie pomocy medycznej. Po przybyciu ZRM, poszkodowana osoba została przekazana pod opiekę lekarza.

Akcja na ul. Złotej Jesieni zakończyła się o godzinie 13:52.