Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 13:27 do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 1 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów na trasie S8.

Do akcji zadysponowano zastępy GBARt 3/16 oraz GBARt 2,9/16, GBARt 2/16 i SLRR z SGSP. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów PSP zastano zderzenie trzech pojazdów. W toku rozpoznania ustalono, że w pojazdach podróżowało w sumie 8 osób, wszystkie opuściły pojazdy o własnych siłach. Obecny na miejscu zespół Państwowego Ratownictwa Medycznego nie stwierdził osób wymagających udzielenia pomocy medycznej. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pojazdów i udrożnieniu dwóch pasów jezdni trasy S8. Działania prowadzone przez 22 strażaków zostały zakończone po ok. 45 minutach.

Tekst i zdjęcia: kpt. Łukasz Krystosiak