Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 15:47 JRG 12 i OSP Stara Miłosna zostały zadysponowane do pożaru warsztatu samochodowego. W zgłoszeniu zawarta była informacja, że płomienie z płonącego garażu sięgają już dachu budynku.

W momencie przybycia zastępów PSP na miejsce strażacy zastali rozwinięty pożar pomieszczenia warsztatowego znajdującego się na parterze budynku. Rozkazem Kierującego Działaniami podano dwa prądy gaśnicze. Pierwszy został skierowany przez okno do garażu, a drugi wprowadzono do budynku przez główne wejście od frontu domu w celu przeszukania pomieszczeń i dotarcia do źródła ognia. Po ugaszeniu pożaru, cały budynek został dokładnie przewietrzony. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Działania przy ul. Gruntowej zakończono o godzinie 17:15.

Foto, tekst: mł. asp. Marcin Rybski