Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 11:57 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego m. st Warszawy wpłynęło zgłoszenie z samochodowego systemu alarmowego ECall, które zawierało informację dotyczącą uszkodzenia auta na ulicy 1 Sierpnia 8. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG 9: GBA-Rt 2,5/25/2,5 i GCBA 5/32/2,5 MAN. Na miejsce przybyła także Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępów PSP stwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych. Osoby, które podróżowały samochodami znajdowały się poza autami i po przeprowadzonym wywiadzie przez ratowników PSP nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu źródeł zasilania w pojazdach. Karetka, która przybyła na miejsce zdarzenie profilaktycznie przebadała każdą z osób podróżującą w tych pojazdach. Żadna z osób nie została zabrana do szpitala. Na miejscu dalsze czynności prowadziła Policja.

Tekst: st.str. D.Buszkiewicz

Zdjęcia: str. M.Bednarczyk