Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 9:30 strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 12 zostali alarmowo zadysponowani do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych w ciągu ul. Skalnicowej w Wawrze. Do działań wyjechały GBA-Rt, GCBA i SLRR.

Po przybyciu na miejsce kierujący akcją potwierdził treść zgłoszenia. Mocno rozbite samochody uniemożliwiały bezpieczny ruch ulicą Skalnicową. Wszystkie osoby biorące udział w wypadku znajdowały się w momencie przybycia służb ratunkowych poza swoimi pojazdami. Żadna z osób biorących udział w zderzeniu nie zgłaszała dolegliwości powstałych wskutek zaistniałej sytuacji. Do czasu przyjazdu Pogotowia Ratunkowego pozostali oni pod opieką ratowników PSP. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu akcji i kierowaniu ruchem do czasu przybycia WRD z Policji.

Powrót do koszar jednostka zanotowała o godzinie 10:43.

Tekst: asp. Marcin Rybski

Foto: JRG 12