Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 11:11 Punkt Alarmowy JRG 12 otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na ul. Patriotów po zachodniej stronie torów. Do zdarzenia zadysponowano  GBA-Rt, GCBA i SLRR.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR potwierdził treść zgłodzenia – wypadek trzech samochodów osobowych. Pas jezdni w stronę Warszawy był całkowicie zablokowany przez rozbite pojazdy. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu została przetransportowana do szpitala w celu wykonania dalszych badań diagnostycznych. Działania ratowników PSP polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu zasilania w rozbitych samochodach oraz uprzątnięciu rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po wykonaniu czynności policyjnych wraki zostały usunięte z pasa drogi. Działania strażaków na ul. Patriotów trwały do godziny 12:31.

Tekst: asp. Marcin Rybski

Foto: JRG 12