Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

Przed godziną 15:00 do Punktu Alarmowego JRG 9 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Bukowińskiej. Do akcji zadysponowano z JRG-9: GBA-Rt 2,5/25/2,5, GCBA 5/32/2,5 oraz SLRR.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano wypadek dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu brały udział 3 osoby dorosłe oraz dziecko. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazd przed przybyciem zastępów PSP. Działania zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji wycieków płynów eksploatacyjnych oraz udzielenia wsparcia psychicznego i przekazaniu misia ratownika dziecku. W działaniach trwających około 40 min brało udział 10 ratowników.

Tekst: st. str. Damian Malarski

Zdjęcia: st. str. Damian Malarski