Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 16:28 strażacy z JRG 12 odebrali zgłoszenie o wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr DK17 w kierunku Warszawy. Służby ratunkowe otrzymały informację, że w zdarzeniu brało udział dwoje dzieci. Do akcji dysponowano dwa zastępy ratowniczo – gaśnicze, dwa ZRM-y i patrol Policji.

Jako pierwsze na miejsce dotarły zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Wstępne rozpoznanie wykazało, że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Nikt z osób podróżujących rozbitymi pojazdami nie zgłaszał żadnych dolegliwości będących wynikiem zaistniałej sytuacji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, odłączeniu zasilania w samochodach i posypaniu sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych. Powrót do koszar ratownicy zanotowali o godzinie 17:31.

Tekst: asp. Rybski Marcin

Foto: JRG 12