Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

Po godzinie 19:00 do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Modlińskiej. Do zdarzenia zadysponowano dwa  zastępy: GBA 2/16/2,5 oraz SCRt.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono kolizję samochodu dostawczego z motocyklem na pasie jezdni w kierunku centrum. Na skutek zderzenia jednoślad dostał się pod drugi pojazd. Osoby kierujące nie odniosły żadnych obrażeń. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Następnie samochód dostawczy został podniesiony przy użyciu sprzętu hydraulicznego, co umożliwiło wyciągnięcie motocykla. Dalsze działania polegały na przemieszczeniu pojazdów na pas zieleni.

Tekst i zdjęcia: kpt. Adam Laskowski