Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

O godzinie 19:05 strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 12 zostali zaalarmowani o wypadku do którego doszło na zachodniej jezdni ul. Patriotów w Aninie. Do zdarzenia dysponowano zastępy GBA-Rt z JRG 12 i JRG 8.

W momencie przybycia służb ratunkowych na miejsce, wszyscy uczestnicy zajścia znajdowali się poza swoimi pojazdami. Rozbite auta zablokowały ruch na drodze w obu kierunkach. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu terenu akcji i zaopiekowaniu się osobami poszkodowanymi do czasu przybycia Zespołów Ratownictwa Medycznego. Ostatecznie, żadna z osób biorących udział w wypadku nie została hospitalizowana. Działania ratowników Państwowej Straży Pożarnej na ul. Patriotów zakończono o godzinie 20:35.

Tekst: asp. Rybski Marcin

Foto: JRG 12