Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

Około godziny 10:00 do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Podskarbińskiej Do akcji zadysponowano zastępy GBA 2/16 Pr-750, GBARt 2,9/16/1 oraz SLRR z Dowódca Jednostki.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano dwa samochody osobowe po kolizji. Samochodami podróżowały łącznie trzy osoby. Wszyscy opuścili auta o własnych siłach. Nikt nie posiadał zewnętrznych obrażeń i nie uskarżał się na żadne dolegliwości.

Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie pojazdów oraz pachołków ostrzegawczych.  Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięto uszkodzone elementy karoserii z jezdni w celu udrożnienia przejazdu. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez WRD auta usunięto na pobocze drogi.

W działaniach trwających około pół godziny brało udział 11 strażaków.

Tekst i zdjęcia: st. kpt. Piotr Turowski