Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

Około godziny 16:30 do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Czecha w kierunku centrum. Do akcji zadysponowano zastępy GBA 2/16 Pr-750 i GCBA 5/32/2,5.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano trzy samochody osobowe po zderzeniu. Elementy pojazdów porozrzucane były na dwóch z trzech  pasów na odcinku około 50m. Autami podróżowali wyłącznie kierowcy. Wszyscy przebywali na zewnątrz pojazdów. Żadna z osób nie posiadała widocznych obrażeń i nie uskarżała się na jakiekolwiek dolegliwości.

Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w jednym z aut oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych, auta usunięto na pobocze drogi  odblokowując dwa pasy ruchu.

W działaniach trwających około godziny brało udział 7 strażaków.

Tekst i zdjęcia: st. kpt. Piotr Turowski