Interwencje

Komenda Miejska
Państwowej Straży Pożarnej
m. st. Warszawy

Logo Państwowej Straży Pożarnej na tle zarysu miasta

Strona archiwalna

Znajdujesz się na archiwalnej stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy.
Aktualna witryna znajduje się pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-warszawa

Ostatnia aktualizacja treści: 15 styczeń 2021 roku. 

Załatw sprawę przez EPUAP

Dokumenty kierować można również za pomocą:

  • - poczty tradycyjnej na adres: ul. Polna 1, 00-622 Warszawa
  • - poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • - faksu: 22 596 78 00

W przypadku konieczności kontaktu z funkcjonariuszem lub pracownikiem Komendy możliwy jest kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru telefonu:
22 596 73 00

Około godziny 22:30 dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 10 zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, do którego doszło przy ul. Klasyków w dzielnicy Białołęka.

Na miejscu zastano pięć uszkodzonych samochodów osobowych oraz samochód dostawczy. Jeden z pojazdów znajdował się na dachu drugiego, a pozostałe były zaparkowane wzdłuż drogi. Jak ustalono podczas rozpoznania sprawcą zdarzenia był samochód dostawczy, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane pojazdy. W chwili przybycia mężczyzna przebywał na zewnątrz i nie potrzebował pomocy medycznej.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie użyciu trawersy w celu usunięcia skutków zdarzenia.

Tekst: kpt. Adam Laskowski
Zdjęcia: st. str. Robert Janiszewski